niedziela, 25 stycznia 2015

Coś pozytywnego

Za oknem zrobiła się prawdziwa zima, wieczory ciągle jeszcze długie, więc taki oto bardzo depresyjny rysunek ;)
-          You have been telling me about all your troubles for an hour now. Don’t you have any positive news?
-          Ah, you reminded me – yesterday I got results of my HIV tests

sobota, 24 stycznia 2015

Późne chodzenie spać...

... powoduje przygnębienie i negatywne myśli - donosi portal gazeta.pl (klik).- Going late to bed causes stress and depression
- I know
- So, why don’t you go to bed earlier?
- I’m so nervous I can’t sleepponiedziałek, 12 stycznia 2015

Bluzka z sóweczką po praniu

Obiecałam dać znać, czy rysunek akrylami wytrzymał pranie. Wytrzymał, farba nie zeszła (przynajmniej nie w sposób widoczny, każdej kreseczki nie porównywałam :)) ani się nie rozpłynęła po bluzce. Czyli jest OK, rysunek nie jest jednorazowy :)

piątek, 9 stycznia 2015

Filcowo

W tym wpisie wyjątkowo przedstawię coś nie mojego autorstwa, filcowe cudeńko, które dostałam na święta od Kasi R. Zimorodek ma ok. 7 cm długości i ma kolorki takie jak jego żywy pierwowzór. :)Prawda, że piękny?

wtorek, 6 stycznia 2015

Zagadka

Zamieściłam ten rysunek wczoraj na facebooku, z pytaniem, jaki to gatunek. Jak dotąd, nikt nie zgadł... Może tutaj komuś się uda? Od razu mówię, że nie jest to kiepsko narysowana wrona siwa, i że ten gatunek nie występuje w Polsce.


piątek, 2 stycznia 2015

Bluzka z sóweczką

Namalowałam sobie na bluzce moją ulubioną sowę (zdecydowanie w powiększeniu, bo sóweczka jest niewiele większa od wróbla :) ). Nie wiem, co się stanie po pierwszym praniu, bo użyłam zwykłych farb akrylowych, takich do malowania na papierze. Gdzieś w internecie wyczytałam, że trzymają się na tkaninie (chociaż pewnie nie tak dobrze jak te "dedykowane" do ubrań), ale mam pewne obawy ;)

Prawie na ukończeniu
Gotowa
Przy okazji, zapraszam do "polubiania" strony: https://www.facebook.com/podkresska :)